Emlak haberleri, Gayrimenkül deki büyük buluşma

Emlak haberleri, Gayrimenkül deki büyük buluşma haberinin gerçek görüntüsü.

Yazdır

2017-12-08 03:18

Gayrimenkul sektörü temsilcilerini bir araya getirdi. Oldukça kalabalık ve verimli başarılı, etkin sinerji yaratan bir buluşma oldu.

 “Gayrimenkul ’ün Büyük Buluşması RE360” a alanımda uzman profesyonellerin buluşması oldu. Farklı meslek alanlarındaki uzman kişilerin konuşmaları, fikirleri eleştirileri, buluşmaya renk kattı.

Dr Peter frankopan, Oxfort Ünv. Öğretim görevlisi, araştırmacı tarihci, Dünyanın yeni tarihi, Geçmiş ve gelecek bağları,  dokusu, İle ilgili konuşmada bulundu.

Bekir Ağırdır, Konda araştırma genel müdürü, Toplumsal dip dalgalar, akvaryumun dışındaki Türkiye balık altında ülkenin istikrarsızlığının yatırımlara etkisini, Toplum gelişimine, duyarlı olmamız gerektiğine  farklı bir bakış açısı sundu.

Greg Clark,

 

 

 Ünlü reklamcı, Serdar Erener’in katılımıyla, konu alan,  Reklamın önemi geleceği, ve fark ve marka yaratmanın gerekliliği üzerine, bildiğimiz reklamcılık bitiyor mu? üzerine ilginç ve güzel bir konuşma yaptı, 

 

  Alkaş Yönetim Kurulu Başkanı ve JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş ile Alkaş Genel Müdürü Yonca Aközer’in ev sahipliğinde düzenlenen RE360, mesleki toplum kuruluşlarının desteği ile gayrimenkul sektörünü tüm bileşenleriyle 360 derece bakış açısıyla bir araya getirecek.

 

Ünlü reklam tasarımcısı Serdar Erener’in katılacağı “Gayrimenkulün Büyük Buluşması RE360 ”, 5-6 Aralık 2017’de Four Seasons Hotel İstanbul Bosphorus’ta gerçekleştirildi.

 

 

 

Güncel haberler Sonhaberler.com.tr farkı ile burada.....

Ayrıca bizi Facebook ve Twitter' ve youtube'den takip edebilirsiniz.